Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Eylül 2022 Salı

Maliye Bakanı: Alım gücü artmaya devam edecek

Fransa’nın Maliye Bakanı Bruno Le Maire, Fransa halkının alım gücünün ‘seneye de artmaya devam edeceği’ iddiasında bulundu.

Fransa’nın Maliye Bakanı Bruno Le Maire, hükümetin 2023 bütçesi hakkında bugün verdiği demeçte, bütçe planının en acil önceliğinin ‘enflasyonu kontrol altına almak’ olduğunu açıkladı ve bunun için dış borcun ciddi ölçüde artırılacağını belirtti. Fransa halkının alım gücünün ‘seneye de artmaya devam edeceği’ iddiasında bulunan Bakan, Ukrayna’daki savaş nedeniyle ekonomik beklentiler konusunda belirsizliğin hiç olmadığı kadar yüksek olduğunu kabul etti.

Fransa’da enerji faturalarındaki fiyat artışı, 2022’nin sonuna kadar yüzde 4 ile sınırlanmıştı. Bu fiyat tavanı uygulaması, yüzde 15’e çıkarılarak 2023’te de devam edecek. Le Maire, hükümetin bunun için 45 milyar avro bütçe ayırdığını aktardı. 

Geri Dön 27 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN