Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Nisan 2023 Perşembe

Macron, sokakta şarkı söyledi

Tartışmalı emeklilik reformuyla ilgili halka seslenen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macorn, konuşmanın akabinde eşiyle birlikte, Paris sokaklarında şarkı söyledi.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, emeklilik reformuyla ilgili halka seslendiği televizyon konuşmasından hemen sonra, Paris sokaklarında eşi Brigitte Macron’la beraber şarkı söylerken görüntülendi. Muhalefet, Macron’un ‘ülke yangın yerine dönmüşken’ şarkı söylemesini eleştirdi. 

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, Macron’un, eşi ve çevrelerine toplanan gençlerle beraber, ‘La Refuge (Barınak)’ şarkısını söylediği görülüyor. Muhalefetteki hem sağ hem de sol görüşlü partiler, halk bu kadar öfkeliyken, Macron’un canlı yayında halkın öfkesini dindirmeye söz verdikten hemen sonra sokakta neşeli bir şekilde şarkı söylemesini eleştirdi. 

Geri Dön 20 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN