Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Haziran 2024 Perşembe

Le Maire: Asgari ücret artarsa kitlesel işsizlik başlar

Fransa'da Maliye Bakanı Bruno Le Maire, Halk Cephesi'nin 1.600 avro asgari ücret vaadini eleştirerek "Kitlesel işsizlik başlar" iddiasına bulundu.

Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Maire, France Inter'e verdiği demeçte, sol partilerin kurduğu Halk Cephesi'nin asgari ücreti artırma planını sert bir şekilde eleştirdi. Le Maire, "Sol, ülkeyi iflasa sürükleyecek" diyerek, asgari ücretin artırılması hâlinde kitlesel işsizliğin başlayacağını iddia etti.

Halk Cephesi, seçimlerde iktidara gelmeleri durumunda asgari ücreti 1.600 avroya çıkaracaklarını açıkladı. Ayrıca, enerji ve akaryakıt fiyatlarının dondurulması ve emeklilik yaşının 60'a düşürülmesi vaatlerinde bulunuyorlar.

Aşırı sağcı Ulusal Birlik (RN) ise iktidara gelirse, enerji fiyatlarındaki KDV oranını yüzde 20'den yüzde 5,5'e düşürmeyi planladıklarını belirtti.

Geri Dön 20 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN