Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Eylül 2022 Cuma

İçişleri Bakanı: İlticaya ret cevabı ‘sınır dışı kararı’ kabul edilsin

Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, yeni göç yasasıyla ilgili ltica başvurusu kabul edilmeyen göçmenlerin temyiz başvurusunda bulunamadan derhal sınır dışı edilmeleri gerektiğini savundu.

Fransız hükümeti, ülkenin göçmen ve sığınmacı politikalarını ciddi ölçüde değiştirecek bir yasa tasarısı üzerinde çalışıyor. Cumhurbaşkanı Macron, 2023 başında mecliste oylanması beklenen yeni yasa tasarısı kapsamında, göçmenlerin daha iyi entegre olabilmesi için dil kurslarının yaygınlaştırılması ve henüz kesin oturma izni almayanlara da çalışma izni verilmesini planladıklarını açıklamıştı. 

İçişleri Bakanı Gerald Darmanin ise, yeni yasayla, iltica başvurusu kabul edilmeyen göçmenlerin temyiz başvurusunda bulunamadan derhal sınır dışı edilmeleri gerektiğini dile getirdi. Bakan, başvurusu kabul edilmeyen kişilerin temyiz başvurusu yapmalarının süreci gereksiz şekilde uzattığını belirtti. 

Geri Dön 23 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN