Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Haziran 2023 Cumartesi

Fransız Bakan: Bu yaz kurak geçecek, su tasarrufu yapın

Fransa'da Ekolojik Geçiş Bakanı Christophe Bechu, bu yazın kurak geçeceğini söyleyerek su tasarrufu çağrısında bulundu.

Fransa’nın Ekolojik Geçiş Bakanı Christophe Bechu, ülkedeki yer altı suları seviyesinin mevsim normallerinin altında olduğunu açıkladı. Bu yazın kurak geçeceği öngörüsünde bulunan Bakan, daha fazla su tasarrufu yapılması gerektiğini vurguladı.

Ülkedeki yer altı sularının üçte ikisinin normal seviyenin altında olduğunu belirten Bakan, özellikle ülkenin güneyinde, Akdeniz kıyısında ciddi bir kuraklık riski olduğunu vurguladı. 

Bakan, geçen yılki orman yangınlarının tekrarlayabileceği ve ciddi su kısıtlamaları uygulanabileceği uyarısında bulundu. Hali hazırda ülkenin 15 bölgesinde su kısıtlamaları uygulanıyor. 

Geri Dön 17 Haziran 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN