Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Ağustos 2023 Çarşamba

Fransa’da orman yangını: 500 hektar orman kül oldu

Fransa’nın İspanya sınırına yakın Doğu Pireneler bölgesinde çıkan orman yangınında yaklaşık 500 hektar orman kül oldu. Yaklaşık 650 bin itfaiyecinin müdahale ettiğini yangın nedeniyle 3 bini aşkın kişi tahliye edildi.  

Fransa’da orman yangını: 500 hektar orman kül oldu

Valilik tarafından yapılan açıklamada, yangında halk arasında herhangi bir can kaybının meydana gelmediği, ancak 17 itfaiyecinin hafif şekilde yaralandığı belirtildi.

Yangın nedeniyle dört kamp alanı ve iki toplu konut tahliye edildi. Tahliye edilenlerin büyük bölümünün bölgeye tatil için gelmiş turistler olduğu belirtildi. 

Yangın kontrol altına alındı, ancak saatte 80 km’ye kadar çıkan şiddetli rüzgarların da etkisiyle henüz tamamen söndürülemedi. İçişleri Bakanı Gerard Darmanin, Twitter’dan yaptığı açıklamada, "Doğu Pireneler'de çok şiddetli bir yangın sürüyor. Halkı ve tatilcileri son derece dikkatli olmaya çağırıyorum" ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 16 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN