Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Haziran 2023 Perşembe

Fransa, Titanik enkazına sefer yaparken kaybolan denizaltı için gemi gönderiyor

Fransız Ifremer Enstitüsü, Titanik'in Atlas Okyanusu’ndaki enkazına turistik sefer yaparken kaybolan denizaltıyı bulmak için gemi gönderiyor.

Bu akşam bölgeye ulaşması beklenen gemi, robot teknolojisiyle kaybolan denizaltıyı bulmaya çalışacak. Kaybolan denizaltıyı bulmak için ABD ve Kanada’dan gönderilen arama kurtarma ekiplerinin çalışmaları ise henüz sonuç vermedi. 

Titanik’in enkazına inerken kaybolan ‘Titan’ isimli denizaltı, bir pilot ve dört yolcuyu taşıyordu. Denizaltı ile Titanik'in enkazına dalışın da dahil olduğu 8 günlük gezinin bileti 250 bin dolardı.

Sendika başkanından Fransız medyasına 'göçmen' tepkisi

Fransız Sendika Başkanı Laurent Berger, denizaltının kaybolmasına haberlerinde geniş yer veren Fransız medyasını eleştirdi. Akdeniz’de kaybolan göçmen teknelerine ve hayatını kaybeden mültecilere medyada yeterince yer verilmediğini vurgulayan Berger, "Sürekli kayıp denizaltı ve Titanik hakkında konuşuyoruz, halbuki geçtiğimiz hafta Akdeniz'de 500 kişi hayatını kaybetti" ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 22 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN