Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Haziran 2024 Perşembe

Bardella: Seçimi kazanırsam göçü kısıtlayacağım

Fransa'da aşırı sağcı Ulusal Birlik (RN) partisinin lideri Jordan Bardella, 30 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde galip gelmeleri durumunda göçü kısıtlayacağını duyurdu.

Bardella, Fransa’da doğan göçmenlere otomatik olarak Fransız vatandaşlığı verilmesini desteklemediğini, kayıt dışı göçmenlerin ücretsiz sağlık hizmetinden yararlanmasının tamamen kaldırılacağını belirtti. Ülkede güvenliği yeniden sağlayacağını iddia eden Bardella, "Bu çılgın kitlesel göç politikasına bir son vereceğim." dedi.

Sol görüşlü Boyun Eğmeyen Fransa (LFI) Partisi Koordinatörü Manuel Bompard, Bardella’yı sert bir şekilde eleştirdi. Bardella'nın da göçmen kökenli olduğunu vurgulayan Bompard, “Kendi atalarınız, Fransa'ya geldiğinde, siyasi atalarınız aynı politikaları güdüyordu." ifadelerini kullandı. Bompard, göçmenlerin ülke ekonomisine her yıl 10 milyar avro katkı sağladığını söyledi. 

Bardella'nın babaannesinin babasının Cezayirli Mohand Seghir Mada olduğu ve 1930'lu yıllarda Fransa'ya yerleştiği ortaya çıktı.

Geri Dön 27 Haziran 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN