Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Kasım 2022 Çarşamba

Akdeniz’den kurtarılan mülteciler ülkeye kabul edilmedi

Fransa, Akdeniz’de mahsur kalan bir göçmen gemisinin geçtiğimiz hafta ülkenin limanlarından birine yanaşmasına izin vermişti. Gemideki mültecilerin ülkeye girişine ise izin verilmedi.

İçişleri Bakanlığı, gemideki 123 kişinin ülkeye girişine izin verilmesi için yeterli kanıt bulunmadığını ve bu nedenle ülkeye girişlerinin reddedildiğini açıkladı. Bu kişilerin sınır dışı edilip edilmeyeceği, veya ne zaman sınır dışı edileceğine dair bilgi verilmedi. 

Akdeniz’deki göçmen gemisi, İtalya-Fransa ilişkilerinin gerilmesine yol açmıştı. İtalya’nın aşırı sağcı Giorgia Meloni liderliğindeki hükûmeti bu göçmen gemisini kabul etmeyince, Fransa, İtalyan hükûmetini insancıl davranmamakla suçlamıştı. İtalya ise senenin başından beri 90 bin göçmen kabul ettiğini ve AB’nin göçmen paylaşım sisteminin adil olmadığını söylemişti. 

Geri Dön 23 Kasım 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN