Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2024 Pazartesi

30 şoför ek işte çalışmak için hastalık izni aldı

Başkent Paris ve çevresinde toplu ulaşımı sağlayan RATP'de çalışan 30 otobüs şoförünün, şoförlü özel araç hizmetinde çalışmak için hastalık izni aldıkları tespit edildi.

RATP'nin CEO'su eski Başbakan Jean Castex, devamsızlık ve hastalık izni sorunlarına karşı yapılan denetimlerde şoförlerin hastalık izni alarak başka işlerde çalıştıklarının belirlendiğini açıkladı. Castex, bu durumu skandal olarak nitelendirirken, kurumun güvenlik politikası gereği çalışanlarına ikinci bir işte çalışma izni vermediğini vurguladı.

Suçüstü yakalanan şoförler açığa alındı ve açılan disiplin soruşturması sonucunda işten çıkarılacakları öğrenildi. CEO Jean Castex, "Bu tür durumların varlığını biliyoruz ve denetimleri artırdık. Hastalık iznindeyken VTC faaliyeti yürüten otuz kişiyi tespit ettik. İşten atılma ile sonuçlanacak disiplin soruşturmaları devam ediyor" şeklinde konuştu. RATP, çalışanlarına ikinci bir işte çalışma izni vermemekte kararlı olduğunu ve denetimlerini sıklaştırdığını duyurdu.

Geri Dön 20 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN