Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Nisan 2024 Çarşamba

3 yaş altı çocuklara ekran yasağı geliyor

Fransa’da üç yaş altı çocukların televizyon, tablet gibi ekranlara maruz kalmasını önlemek amacıyla bir yasa tasarısı açıklandı. 

3 yaş altı çocuklara ekran yasağı geliyor

Söz konusu önerinin pratikte nasıl uygulanacağı konusunda ise çocuğun bakımıyla ilgilenen kişilere sözleşmeye benzer taahhütler yapılması gündeme getirilidi. Buna göre, ebeveynlerin çocukların ekran süresini denetlemek zorunda olduğunun altı çizildi. Meclise sunulan tasarıda, üç yaş altında ekrana maruz kalan çocukların, motor, dil ve iletişim becerilerinin yavaş geliştiği belirtildi.

LR milletvekilleri tarafından sunulan tasarıda, ekran yasağının altı çizilerek, "Çocukları ekranlardan uzak tutmak zorundayız“ denildi.

Geri Dön 10 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN