Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Şubat 2023 Pazar

Avrupa, Türk depremzedeler için seferber oldu

Türkiye tarihindeki en büyük deprem felaketlerinden birini yaşadı. Avrupa, Türk halkı için seferber oldu. Onlarca kurtarma ekibi ve tonlarca yardım afet bölgesine gitti.  

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat 2023 Pazartesi saat 04.17’de Türkiye’yi yıkan 7,7 şiddetinde deprem meydana geldi. Depremde ölü sayısı her geçen saat artıyor. Arama-kurtarma çalışmaları da sürüyor.

Toplam 13,5 milyonluk bir nüfus alanını etkileyen depremde Avrupa da dünyanın geri kalanı gibi yardım için seferber oldu.

Hemen her ülkeden deprem bölgesine arama-kurtarma ekipleri, tıbbi destek, insani ve maddi yardım yağdı. Avrupa ülkelerinde akrabası bulunan depremzedelere vize kolaylığı sağlanacağı da bildirildi.

Geri Dön 12 Şubat 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN