Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Temmuz 2023 Perşembe

Sıla yolunda bir kaza daha: 3 yaralı

Sıla yolunda yeni bir trajedi yaşandı. Gurbetçi ailenin tatil planı acıyla sonuçlandı. Özkan Ailesi, Kapıkule Sınır Kapısı'nın 20 kilometre yakınında bir trafik kazası geçirdi.

Kaza sonucunda baba, anne ve araç sürücüsü olan oğulları ağır yaralandılar ve hemen Bulgaristan Svilengrad Hastanesi'ne sevk edilerek yoğun bakıma alındılar. Aile üyelerinin durumu ciddiyetini koruyor.

Bu acı haber, geçtiğimiz günlerde Aydın'ın Kuyucak ilçesinde yaşanan başka bir kaza ile birlikte sıla yolundaki trajedilerin devam ettiğini gösteriyor. Daha önceki kazada ise Hollanda'dan Türkiye'ye seyahat eden bir ailenin aracı, traktörle çarpışarak bir evin duvarına çarpmış ve sürücü ile eşi hayatını kaybetmiş, yanlarında bulunan bir çocuk ve bir kişi ise ağır yaralanmıştı.

Geri Dön 13 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN