Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Ocak 2024 Cumartesi

Kumarla mücadele yasası sertleşiyor

Belçika’da, federal parlamento, kumar reklamlarını ve oyunlarını kısıtlayan bir yasa tasarısını kabul etti.

Düzenlemeler kapsamında kumar oynamak için en düşük yaş sınırı 18’den 21’e yükseltildi. Milli piyangonun bu yasaktan muaf olduğu belirtildi.

Buna ek olarak çevrimiçi siteler üzerinden bireyleri kumar oynamaya teşvik eden, bonus veya hediye gibi promosyonların yasaklanmasına karar verildi. Ayrıca gençlerin bulunduğu kurumlardaki ve benzin istasyonlarındaki şans oyunları otomatlarının kaldırılmasına karar verildi.

Tasarı, muhalefetin kasım ayında düzenlemeleri Danıştay'a göndermesinin ardından, ikinci kez görüşülerek kabul edildi. Tasarı metnini hazırlayan Ecolo Milletvekili Olivier Vajda, kumar lobisinin baskılarına rağmen önemli bir adım atıldığına işaret etti.

Geri Dön 27 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN