Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Ocak 2024 Perşembe

Günde 14 çocuk trafik kazası kurbanı oluyor

Belçika Trafik ve Ulaşım Dairesi’nin verilerine göre, 2021-2022 öğretim yılında, ülkede günde 14 çocuk okula giderken trafik kazası geçirdi.

Okul yolunda kayıtlara geçen kaza sayısı ise 2 bin 600 olarak kayıtlara geçti. Yaralanmalı kazaların 2018 yılından bu yana artığı, ölümlü kazaların azaldığı açıklandı. Het Laatste Nieuws gazetesinde yayımlanan haberde, tüm kazaların rapor edilmemesi nedeniyle vakaların çok daha yüksek olduğu belirtildi.

Okul yolunda en fazla kaza geçiren yaş grubunun 12 ila 16 yaş grubu arasında okula bisiklet ya da mopedle giden erkek çocuklar olduğu duyuruldu. Kazaların yaklaşık üçte biri, okuldan dönüş yolunda, perşembe ve cuma günleri gerçekleşti.

Geri Dön 25 Ocak 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN