Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
26 Mayıs 2023 Cuma

Ekonomik krizde 'tatilden çalışma' modeli

Yapılan anketler, Belçikalıların ekonomik krize rağmen tatile gitmeye hevesli olduğunu ortaya koyarken; önemli bir kısmının da tatilde bile uzaktan çalışmaya devam etmeyi planladığına da işaret ediyor.

Belçikalı haneler, ekonomik kriz nedeniyle düşen bütçelerine rağmen bu yaz seyahat etmek için her zamankinden daha istekli. Anketlere göre, halkın büyük çoğunluğu Avrupa içinde deniz tatili yapmayı planlıyor. 

‘Europe Assistance’ tarafından yapılan ankete göre, her 10 Belçikalı’dan 7’si, haziran ve eylül ayları arasında tatile gitmeyi planlıyor. Ancak bir başka ankete göre, her dört Belçikalıdan biri, tatilde bile uzaktan çalışmaya devam etmeyi planlıyor.

Belçikalı hanelerin bu yıl tatil için ayırabildikleri bütçe, ortalama 2 bin 180 avro. Bu, geçtiğimiz yıldakine kıyasla yüzde 4,5 daha az. Uçak bileti ve otel masrafları ise geçen senelere göre çok daha yüksek. Ancak bu, Belçikalıları vazgeçirmiyor.

Ankete katılanların yüzde 77’si, bu yaz tatilinde Avrupa içinde bir yerlere gitmeyi planladıklarını söyledi. Tatil için en popüler rotalar, sırasıyla; Fransa, İspanya, ve İtalya oldu. 

Geri Dön 26 Mayıs 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN