Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Mayıs 2024 Pazartesi

Ehliyet sınavında kopya çekerken yakalanan adama 4 yıl hapis

Belçika'da bir sürücü adayı, teori sınavında hile yaparken yakalandı. Limburg Mahkemesi, adama 4 yıl hapis ve 1.600 avro para cezası verdi.

Ehliyet sınavında kopya çekerken yakalanan adama 4 yıl hapis

40 yaşındaki sürücü adayı, 2020 yılında Alken'deki bir sınav merkezinde teori sınavına girerken, kamera yerleştirilmiş bir kalem ve kulaklık kullanarak dışarıdan yardım aldı. Sınav görevlileri, adayın bilgisayar ekranında hile yaptığını fark ederek müdahale etti.

Mahkeme, sunulan delilleri değerlendirerek adayın suçlu olduğuna karar verdi. Yargıç, verilen cezanın gerekçesini, sürücü ehliyetine olan güveni sarsmanın yanı sıra, yetersiz bilgiyle trafiğe çıkma teşebbüsüyle genel yol güvenliğini tehlikeye atma olarak açıkladı.

Geri Dön 13 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN