Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Mart 2023 Cuma

Demir yolu şirketleri ve sendikalar anlaşmaya vardı: 4 bin ek personel işe alınacak

Belçika’da demir yolu emekçilerini temsil eden sendikalar ve işverenler, son aylarda düzenlenen çok sayıda grev ve uzun müzakerelerin ardından, işçilerin çalışma koşullarının iyileştirilmesi konusunda uzlaşmaya vardı. 

Devlet demir yolu şirketleri SNCB ve Infrabel, çalışanların yükünü hafifletmek için toplam 4 bin ek personel istihdam edeceklerini açıkladı. 

Ayrıca, tüm çalışanlara 2023’te 250 avro, 2024’te 200 avro prim ödenecek. Çalışanların yemek kuponları 2024 başına kadar iki etapta günlük 1 avro artırılacak ve sağlık sigortalarının kapsamı genişletilecek. Çalışanların refahını güvence altına almak için, iş yerinde suistimale karşı önlemler alınacak. 

ACOD Spoor Sendikası, anlaşmanın ‘kısmen olumlu’ olduğunu dile getirdi, ancak vaat edilen adımların gerçekten hayata geçirilip geçirilmeyeceğini yakından izleyeceklerini belirtti. 

Geri Dön 24 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN