Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Nisan 2024 Cumartesi

Belçikalı sanatçılar: İsrail Eurovision'dan çıkarılsın

Belçika'dan bir grup sanatçı ve yazar, Avrupa Birliği'ne hitaben bir mektup yayımlayarak, İsrail'in Eurovision Şarkı Yarışması'ndan çıkarılmasını talep etti.

Belçikalı sanatçılar: İsrail Eurovision'dan çıkarılsın

İsveç'te düzenlenen yarışmaya katılan İsrail'in, Gazze Şeridi'nde büyük bir katliam gerçekleştirdiğini iddia eden 200 kişilik grup, Gazzeli sivillerle dayanışma içinde olduklarını ifade etti.

Ünlü isimlerden çağrı

Mektubu imzalayanlar arasında Belçikalı şarkıcı Daan, şarkıcı Charlotte Adigéry ve yazar Tom Lanoye gibi tanınmış isimler bulunuyor. Bu isimler, İsrail'in yarışmadan çıkarılması gerektiğini savunarak, Avrupa Birliği'ne bu konuda adım atması çağrısında bulundular.

Eurovision: İsrail katılım kurallarına uygun hareket ediyor

Eurovision Şarkı Yarışması'nı düzenleyen kurum ise, yarışmanın siyasi olmadığını ve İsrail'in katılım kurallarına uygun hareket ettiğini belirtti. Bu durum, sanatçılar tarafından çifte standart uygulama olarak eleştiriliyor. Sanatçılar, organizasyonun politik duruşlar karşısında tutarlı olmadığını öne sürüyorlar.

Geri Dön 20 Nisan 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN