Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Nisan 2023 Cuma

Belçikalı çalışanların yarısından fazlası fiziksel ağrı çekiyor

Belçikalı çalışanlar için iş-hayat dengesi 2015’den bu yana büyük ölçüde azaldı, iş yerindeki riskler ise arttı. Ayrıca çalışanların yarısından fazlası, fiziksel ağrılardan muzdarip.

KU Leuven, Liège Üniversitesi ve Brüksel üniversitelerinden bilim insanlarının ‘Belçika 2021'de istihdam ve çalışma kalitesi’ isimli ortak araştırmasına göre, Belçikalı çalışanlar için iş-hayat dengesi 2015’den bu yana büyük ölçüde azaldı, iş yerindeki riskler ise arttı. 

Araştırmaya göre, Belçikalı çalışanların yarısından fazlası, çalıştığı pozisyonlar ve uzun çalışma saatleri nedeniyle özellikle omuzlarda, kollarda ve sırtta kas ağrısından şikayetçi. 

Ayrıca, çalışanların yüzde 9’u, işyerinde Mobbing ve psikolojik şiddete, hatta fiziksel şiddete uğradığı söylüyor. Bu oran, 2015’e göre üçe katlanmış.

Geri Dön 07 Nisan 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN