Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Eylül 2023 Cuma

Belçika polisinden 9 yaşındaki çocuğa orantısız müdahale

Belçika’nın Valon Bölgesinde polis, 9 yaşındaki siyahi bir öğrenciye, okulda sorun çıkardığı gerekçesiyle ellerini arkadan bağlayıp yere yatırarak müdahale etti.

Belçika polisinden 9 yaşındaki çocuğa orantısız müdahale

Nalinnes kentindeki bir özel ilköğretim okulunda yaşanan olayda, 9 yaşındaki öğrenci, bir sınıf arkadaşıyla tartışma yaşadığı için okul yönetimi öğrencinin ‘zorluk çıkardığı’ gerekçesiyle polis çağırdı. Medyaya yansıyan görüntülerde, çocuğun ellerinin arkadan bağlandığı ve polis memuru tarafından yerde tutulduğu görüldü. 

Daha sonra olay yerine gelen anne, oğlunun okulda sık sık ırkçılığa maruz kaldığını, ve tartıştığı sınıf arkadaşının da kendisine ırkçı ifadelerde bulunduğunu ileri sürdü.

Çocuğa müdahale eden polis memuru ise, çocuğun kendilerine bir şey fırlatması ve el hareketi yapması üzerine yere yatırıldığını iddia etti. 

Geri Dön 08 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN