Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Aralık 2023 Çarşamba

Umumi tuvalet ve çöp kutularında patlama

Avusturya’nın başkenti Viyana’da umumi tuvaletlerde ve çöp kutularında patlama gerçekleşti.

Başkent polisi, olaylarda, havai fişek, maytap gibi patlayıcıların kullanıldığını bildirdi. Bir umumi tuvaletin kullanılamaz duruma geldiği, kapının binanın yaklaşık 25 metre uzağında bulunduğu açıklandı. Ayrıca Viyana Favoriten bölgesinde çöp kutularının da benzer patlayıcılar kullanılarak patlatıldığı doğrulandı.

Yaşanan olaylarda ölen ya da yaralanan olmazken, polis soruşturmanın başlatıldığını duyurdu. Polis yılbaşı gecesinde havai fişek kullanımına karşı uyarıda bulunurken, yurt dışından satın alınan ürünlerin kalitelerinin düşük olduğu belirtildi.

Havai fişek, maytap gibi piroteknik ürünlerin kullanımına ilişkin ihlallerde, 3 bin 600 avroya kadar para cezası kesilebileceği vurgulandı.

Geri Dön 20 Aralık 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN