Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Mart 2023 Cuma

Trafik cezaları artacak

Avusturya'da trafik cezaları artıyor. Yeni değişiklikler 1 Mayıs'ta yürürlüğe girecek ve bazı cezalarda yüzde 100'e varan artış olacak.

Avusturya’da Motorlu Taşıtlar Yasası’nda yapılan değişikliğe göre, direksiyon başında cep telefonu yasağı, emniyet kemeri veya kask takma mecburiyeti gibi trafik kurallarını ihlal edenlere verilen cezalar önemli ölçüde artırılacak. 

1 Mayıs’ta yürürlüğe girmesi planlanan değişikliklere göre, direksiyonda cep telefonu kullanmanın cezası 50 avrodan 100 avroya, emniyet kemeri takmamanın cezası ise 35 avrodan 50 avroya çıkarılacak. 

İçişleri Bakanlığı verilerine göre, 2022’de yaklaşık 130 bin 500 kişi direksiyon başında telefon kullanırken yakalandı. 

Geri Dön 17 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN