Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Eylül 2023 Cumartesi

Siber suçla mücadelede son 20 yılın en büyük reformu

Avusturya kriminal polisi, son 20 yılın en büyük reformuna hazırlanıyor. Özellikle siber suçlara karşı mücadeleyi güçlendirmek için, önümüzdeki beş yıl içinde 700 yeni iş pozisyonu yaratılacak. 

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, ilerleyen dijitalleşmenin suç dünyasında da büyük değişikliklere yol açtığı belirtilerek, siber suç alanında uzmanlık gerektiren yeni birimlere duyulan ihtiyaç vurgulandı. İçişleri Bakanı Gehard Karner, reformu planlarını sunarken, "Polis sisteminin modernizasyonu için iyi, suçlular için kötü bir gün" ifadelerini kullandı.

2024 yılının başı itibarıyla hayata geçirilecek reform kapsamında, 120 kişinin istihdam edileceği bir siber suç merkezi ve devlet kriminal soruşturma departmanlarında siber suç birimleri kurulacak. Önümüzdeki beş yıl içinde, 300’ü siber suç ve organize suçla mücadeleye odaklı, 700 yeni iş pozisyonu yaratılacak. 

Geri Dön 02 Eylül 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN