Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Haziran 2024 Pazartesi

Seçim çalışmaları şimdiden başladı

Avusturya Halk Partisi (ÖVP), 29 Eylül'de yapılacak seçimler için çalışmalarına hız verdi. Seçim kampanyası resmi olarak ağustosta başlayacak olsa da, partiler şimdiden sahaya indi.

ÖVP, 24-25 Haziran tarihlerinde Salzkammergut'ta büyük bir seçim toplantısı düzenleyecek. Bu, ÖVP'nin 2019 ve 2023'ten sonra düzenlediği üçüncü ve en büyük toplantı olacak. Toplantıya yaklaşık 260 milletvekili ve toplamda 400'e yakın parti yetkilisi katılacak.

Toplantı, St. Wolfgang'daki Scalaria Event Resort'ta gerçekleşecek. Bugün Şansölye Karl Nehammer, öğleden sonra bir konuşma yapacak. Öncesinde, ÖVP Genel Sekreteri Christian Stocker ve Grup Başkanı August Wöginger seçim planlarını ve stratejilerini belirleyecek.

Bu akşam ise, "Schoffeichtkogelposcha" adlı halk müziği grubunun canlı performansı eşliğinde ortak bir akşam yemeği düzenlenecek.

Yarın da milletvekilleri bir dini törenin ardından "Avusturya Planı" üzerinde çalıştaylar düzenleyecek.

Geri Dön 24 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN