Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Ocak 2024 Çarşamba

Polis yetkileri genişletiliyor, iklim aktivistlerine sert cezalar yolda

Avusturya Başbakanı Karl Nehammer'in bugün açıklayacağı Avusturya'nın Vizyonu'nda, polis yetkilerini genişletmesini ve iklim aktivistlerine sert cezaları açıklaması bekleniyor.

Avusturya Başbakanı Karl Nehammer, bugün Avusturya’nın Vizyonu adlı konuşmasını yapacak. Avusturya basınında çıkan haberlere göre, Şansölye’nin sıfır tolerans ilkesi kapsamında, polisin yetkilerini genişletmesi, iklim aktivistlerine sert cezalar getirmesi planlanıyor.  Buna ek olarak 2030’a kadar suçla mücadele kapsamında polislere vücut kamerası kullanma zorunluluğunun da getirilmesi bekleniyor. Terörle mücadeleye ve dijital alt yapılara yönelik siber güvenlik önlemlerine daha fazla kaynak ayrılması bekleniyor. Buna ek olarak yapay zekanın kötüye kullanımına yönelik cezaların ve düzenlemelerin hayata geçirilebileceği ifade ediliyor.

Buna ek olarak Başbakan Nehammer’in, çalışan orta sınıfa yönelik, gelir vergisi oranını yüzde 20'den yüzde 15'e düşürme planı yaptığı belirtiliyor.

Geri Dön 24 Ocak 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN