Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Ocak 2023 Cumartesi

Polis şiddetine karşı bağımsız şikayet ofisi kuruluyor

Avusturya İçişleri Bakanlığı, polis şiddeti vakaları için bu sene içinde bir şikayet ofisi kurmayı planlıyor. Böylece, polis şiddeti mağdurları, olayı polise şikayet etmek zorunda kalmayacak.

Avusturya'da sivil toplum kuruluşları ve insan hakları örgütleri, polis şiddeti vakalarının bağımsız şekilde soruşturulması için yıllardır çağrıda bulunuyordu. 2023’ün ikinci yarısında hizmet vermeye başlaması hedeflenen ofis ile, polis şiddetine uğrayan mağdurlar artık bunu polise şikayet etmek zorunda kalmayacak. 

Viyanalı avukat Clemens Lahner, konuya ilişkin ‘Bağımsız bir şikayet ofisi, sadece görevi kötüye kullanma iddialarının ve polis şiddetinin soruşturulması için değil, aynı zamanda işini iyi yapan tüm polis memurları için de gerekli’ açıklamasında bulundu. 

Geri Dön 07 Ocak 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN