Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Şubat 2023 Cuma

Komşu Zor Durumda Vakfı ve Avusturya Devlet Televizyonu’ndan yardım kampanyası

Avusturya’da Nachbar in Not (Komşu Zor Durumda) Vakfı ve devlet televizyonu ORF, Türkiye ve Suriye’de depremlerden etkilenenler için ortak bir yardım kampanyası başlattı. 

ORF Genel Direktörü Roland Weißmann, "Türkiye ve Suriye’deki durum dramatik. Pek çok insan evini kaybetti ve şiddetli soğukta çadırlara ve acil durum barınaklarına sığınmak zorunda kaldı" açıklamasında bulundu, hızlı ve kapsamlı yardıma ihtiyaç olduğunu vurguladı. 

Nachbar in Not Genel Sekreteri Andreas Knapp da, "Durum felaket, hayat kurtarmak için her dakika önemli" ifadelerini kullandı; ilk yardım, yiyecek ve su, battaniye ve uyku tulumu gibi temel ihtiyaçlar için yardım toplandığını belirtti. 

Avusturya’dan bağış yapmak için: 

https://nachbarinnot.orf.at/ 

IBAN: AT75 2011 1400 4004 4001

Avusturya Kızılhaç’ı: https://participate.roteskreuz.at/erdbeben-in-syrien-und-tuerkei/ 

IBAN AT57 2011 1400 1440 0144

Açıklama: ‘Katastrophenhilfe’

Geri Dön 10 Şubat 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN