Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Kasım 2022 Çarşamba

İklim aktivistlerini yeni hedefi Gustav Klimt

İklim aktivistlerinin son hedefi Viyana’daki Leopold Müzesi’nde bulunan Gustav Klimt tablosu oldu. Tabloya siyah boya fırlatıldı.

İklim aktivistler, küresel ısınmayla mücadelenin önemine dikkat çekmek için bu sefer de Viyana Leopold Müzesinde eylem düzenledi. Aktivistler, Klimt’in müzede sergilenen ‘Yaşam ve Ölüm’ isimli tablosuna siyah boya fırlattı. İlk açıklamalara göre, camla korunan esere zarar gelmedi.

Aktivistler, Twitter üzerinden yaptıkları paylaşımda, petrol ve gaz sondajlarını ‘insanlık için ölüm cezası’ olarak tanımladı, fosil yakıt kullanımı acilen durdurulmazsa dünyanın 50 yıl içinde yaşanmaz hale geleceğini vurguladılar. Müze müdürü, aktivistlerin endişelerini anladığını, ancak bunun protesto için yanlış yol olduğunu dile getirdi. 

Geri Dön 16 Kasım 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN