Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Temmuz 2023 Perşembe

Her 4 kişiden 3’ü hükümetten memnun değil

Son anketlere göre, Avusturya’nın ÖVP-Yeşiller hükümetine güven dibe vurdu. Halkın yüzde 74’ü hükümetten ‘hiç’ veya ‘kısmen’ memnun değil, hükümetten ‘çok memnun’ olanların oranı ise yalnızca yüzde 2.

Kamu yayıncısı ORF adına Gallup Enstitüsü tarafından yapılan ankete göre, halkın 3’te 2’si, Avusturya’nın geçtiğimiz yıl içinde giderek kötüye gittiğini düşünüyor. Halkın çoğunluğu için en büyük endişe kaynağı ise enflasyon.

Ankete katılanların yüzde 33’ü, bir sonraki hükümet koalisyonunda Sosyal Demokrat Parti’yi görmek istiyor. Yüzde 30 aşırı sağcı FPÖ’nün, yüzde 27 ise mevcut iktidar partisi ÖVP’nin içinde bulunduğu bir koalisyon istiyor.

Geri Dön 20 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN