Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Eylül 2023 Cuma

Hekimler: Maske zorunluluğu geri gelsin

Avusturya’nın önde gelen 15 hekimi, yazdıkları açık mektupta, hastanelerde ve muayenehanelerde FFP2 maske mecburiyetinin geri getirilmesi çağrısında bulundu. 

Viyana Tabipler Birliği’ne gönderilen mektupta, vatandaşların gece kulübü gibi enfeksiyon riskinin yüksek olduğu diğer yerlere gidip gitmemeyi seçebilecekleri, ancak hastaneye gitmenin bir tercih meselesi olmadığı vurgulandı. Son haftalarda enfeksiyon sayısının yeniden artışa geçtiğini hatırlatan doktorlar, hastane ve muayenehanelerde maske zorunluluğunun yanı sıra, hastanelerde daha iyi havalandırma, ve semptom gösterenlere yönelik daha fazla test yapılmasını talep etti. 

Doktorlar, ayrıca, birden fazla kez koronavirüse yaklanmanın ancak yıllar sonra ortaya çıkan ciddi hasarlara yol açabileceğini vurgulayarak, tekrarlayan korona enfeksiyonlarının uzun vadeli sonuçları hakkında daha fazla bilgi verilmesi talebinde bulundu.

Geri Dön 08 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN