Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Ağustos 2023 Çarşamba

Havuza Nazi dövmeleriyle giren Avusturyalı için kovuşturma başlatıldı

Yukarı Avusturya’da halka açık bir havuza Nazi dövmeleriyle giren 32 yaşındaki adam, yaklaşık üç haftadır tutuklu. Nazileri yücelten çok sayıda dövmesi olduğu belirtilen adam hakkında kovuşturma başlatıldı.

Polis, adamın ‘suçunu tekrarlama’ riski nedeniyle üç haftadır gözaltında tutulduğunu açıkladı. Vücudunda Adolf Hitler’in baş harflerini temsil eden ‘Sturm 18’ gibi birçok Nazi sembolü, ve Hitler Gençliği’nin kullandığı ‘Kan ve Onur’ sözü dövmeleri olan ve daha önce üç suçtan sabıka kaydı bulunan adamın Neo-Nazi olduğundan şüphe ediliyor. 

Polis sözcüsü, adamın ceza alıp almayacağına Yargıtay’ın karar vereceğini belirtti. Avusturya yasalarına göre, Nazi dönemini yücelten herhangi bir sembolü kullanmak yasa dışı. 

Geri Dön 09 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN