Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Ocak 2024 Pazartesi

Havai fişek sevdası: Çok sayıda yaralı

Avusturya'da yılbaşı genel anlamıyla sakin geçti. Ancak ne yazık ki, özellikle havai fişek ve patlayıcı maddeler nedeniyle çok sayıda yaralanma da bildirildi.

Avusturya’da yılbaşı gecesi, havai fişekler nedeniyle istenmeyen anlara sahne oldu.

Bildirilen vakalar arasında bazıları şöyle:

Viyana’da 55 yaşında bir vatandaş, patlayıcı maddenin çarpması sonucu ciddi biçimde yaralandı. Umberg’de 33 yaşındaki bir kişi de yine patlayıcı maddeyle yüzünden yaralandı. Rennweg’de 49, Althofen’da ise 29 yaşındaki iki kişi de ellerinden yaralandı.

Salzburg’da polise saldırı

Salzburg’da kimliği henüz belirlenemeyen saldırganlar, polis arabasına havai fişek attı. Polis aracının yalnızca jantı düştü ve ön camda Fransızca yazılmış polise küfür notu bulundu.

Anne yandı, bebek şans eseri yara almadı

Feldkrich’te bebek arabasıyla yürüyen bir annenin olduğu yere patlayıcı isabet etti. Yaşanan olayda bir anne bacaklarından yaralanırken, bebeği ise şans eseri yara almadan kurtuldu. Polis, görgü tanıklarının ifadesine göre yaptığı açıklamada, üç gencin bir grup insana doğru havai fişek atarken görüldüğünü söyledi. Soruşturma devam ediyor.

Geri Dön 01 Ocak 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN