Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Şubat 2023 Çarşamba

Depremzedelere vize kolaylığı için toplanan imzalar Meclis’e sunuldu

Türkiye’deki depremden etkilenen vatandaşları Avusturya’ya getirmek için ‘vize kolaylığı’ talebinde bulunan SPÖ 10’uncu Viyana encümeni Muhammed Yüksek, kısa sürede topladığı ıslak imzaları bugün (13 Şubat) parlamentoya sundu.

İlk etapta online olarak destek imzası toplayan Yüksek, burada 1.111 imzaya ulaşmıştı. Yüksek daha sonra konunun parlamentoda konuşulması için gereken ıslak imzaları 1 günde toplamayı başardı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yüksek, “Talep parlamentoya iletildi! Bürokrasiye takılmadan geçici bir vize için yasal çerçeveyi oluşturmak artık parlamentodaki politikacılarımıza kalmış!” ifadelerini kullandı.

 

Geri Dön 15 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN