Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Aralık 2022 Cuma

Belli saatler arası elektrik tasarrufu önerisi

Uzmanlar belirli saatlerde elektrik tasarrufu yapılmasını önerdi. Avusturya İklim Bakanlığı da bu saatleri internet sitesinde yayımladı.

Avusturya’nın İklim Bakanlığı ve elektrik şebekesi operatörü APG, vatandaşların elektriği daha verimli şekilde kullanabilmesi için, elektrik tasarrufu yapmanın en mantıklı olduğu saatlerin yayımlandığı bir internet sitesi kurdu. 

Sitede, günlük olarak, ertesi gün hangi saatlerde tasarruf yapılabileceğine dair bilgi verilecek. Uzmanlar, genel olarak elektrik kullanımının en yoğun olduğu saatlerin sabah 08.00-12.00 ve akşam 17.00-19.00 arası olduğunu söylüyor. Hem çevreyi korumak hem de faturalardan tasarruf için, çamaşır ve bulaşık makinesi, kurutucu gibi aletlerin akşam 20.00-21.00’dan sonra kullanılması öneriliyor. 

Geri Dön 02 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN