Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Şubat 2023 Perşembe

Avusturyalı ekip, Hatay’da bir kişiyi enkazdan sağ olarak çıkardı

Avusturya’dan deprem sonrası Hatay’a gönderilen arama-kurtarma ekibi, dün bir kişiyi enkazdan sağ olarak çıkardı.

Avusturya’nın gönderdiği 85 asker, 6 kurtarma köpeği, 4 arama kurtarma uzmanı ve sağlık personelinden oluşan ekip, Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına devam ediyor. 8 Şubat Çarşamba günü, Avusturyalı kurtarma görevlileri bir adamı enkazdan sağ olarak çıkardı. 

“Durum beklediğimizden kötü”

Birimin komutan yardımcısı Bernhard Lindenberg, APA’ya verdiği demeçte, Hatay’daki durumla ilgili, “Durum beklediğimizden de kötü. Yıkılmayan yalnızca birkaç bina var. İnsanlar arabalarında brandaların altında uyuyorlar” açıklamasında bulundu. 

Cumhurbaşkanı Alexander Van der Bellen, deprem bölgesinde görev yapan Avusturyalı ekibe teşekkürlerini ilettiği açıklamasında, “Türkiye ve Suriye'deki insanların uluslararası yardıma ihtiyacı var. Kelimenin tam anlamıyla her dakika önemli” dedi. 

Geri Dön 09 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN