Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Şubat 2024 Pazartesi

Anne, velayetini kaybettiği çocuklarını kaçırdı

Viyana'da, velayetini kaybettiği çocuklarını kaçıran anne tutuklandı. Ancak biri baskın sırasında, ikisi yetkililerin elinden kaçan üç çocuktan henüz bir iz yok.

Anne, velayetini kaybettiği çocuklarını kaçırdı

Viyana’da, çocuklarının velayetini kaybeden 38 yaşındaki bir anne, üç çocuğunu yetiştirme yurdundan kaçırdı. Polis, eve düzenlediği baskınla anneyi tutukladı. Baskın sırasında 13 yaşındaki kız ve 11 yaşındaki erkek çocuk da evde bulundu. Ancak 4 yaşındaki çocuk bulunamadı. Evde çarşafların birbirine bağlı olduğu belirlendi. Annenin, ikinci kattaki evden çocuğunu sarkıttığı ve kimliği belirsiz bir kişi tarafından çocuğun kaçırıldığı düşünülüyor.

Çocuk ve Gençlik Dairesi sözcüsü Ingrid Pöschmann, iki büyük kardeşin çocuk ve gençlik dairesi çalışanları tarafından taksiyle kriz merkezine götürülmek üzere bakıma alındıktan sonra, her ikisinin de kaçarak uzaklaştığını bildirdi.

Anne, Viyana Savcılığının emriyle tutuklanırken; 3 çocuğu arama çalışmaları sürüyor.

Geri Dön 19 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN