Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Ağustos 2023 Cumartesi

Yaz tatili bitiyor: Trafiğe dikkat

Almanya'da hafta sonu yola çıkacak olan sürücüler, yoğun trafikle karşılaşabilir. ADAC, bazı eyaletlerde yaz tatilinin sona ermesi nedeniyle otoyollarda yoğun trafik beklediğini duyurdu. 

ADAC tarafından yapılan açıklamada, özellikle Kuzey Almanya'da, Kuzey ve Baltık Denizleri'ne giden ana yollar ile Lübeck, Hamburg, Bremen arasındaki ve Lübeck ile Flensburg arasındaki otoyollarda, iki yönlü trafik sıkışıklığının yaşanabileceği belirtildi.

Bremen, Saksonya Anhalt ve Aşağı Saksonya eyaletlerinde 16 Ağustos'ta (Saksonya'da 18 Ağustos ve Thüringen'de ise 19 Ağustos'ta) okul tatillerinin sona ermesi nedeniyle tatilden dönenlerin, henüz ortasında olan Baden-Württemberg ve Bavyera eyaletlerinde ise sahillere giden tatilcilerin bu hafta sonu otoyollarda yoğunluk oluşturabileceği ifade edildi.

ADAC, yolculara sabah erken saatlerde veya akşam geç saatlerde yola çıkmalarını öneriyor.

Ayrıca, salı günü (15 Ağustos 2023) Bavyera ve Saarland eyaletlerinde resmi tatil olması nedeniyle pazartesi günüyle birleştirilerek 4 günlük bir tatil fırsatı olduğuna dikkat çekildi.

Yurtdışında da trafik yoğunluğunun arttığına dikkat çekilen açıklamada, bazı komşu Avrupa ülkelerinin sınırlarında yaklaşık 60 dakikalık bekleme süreleri öngörüldüğü belirtildi.

Geri Dön 12 Ağustos 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN