Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Haziran 2023 Çarşamba

Yasal sağlık sigortalarına zam geliyor

Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, 2024’te yasal sağlık sigortası şirketlerinde beklenen açık nedeniyle katkı paylarının arttırılması gerektiğini söyledi.

Almanya’da, 2024’te yasal sağlık sigortası şirketlerinde önemli bir bütçe açığı beklendiği açıklandı. Söz konusu mali boşluğun milyarlarca avroya çıkabileceğini belirten Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, RND’ye verdiği demeçte, katkı paylarının artırılması gerektiğini ifade etti. 

“Ben görevdeyken hizmetlerde kesinti olmayacak”

Söz konusu açığı kapatmak için hizmette kesinti yapılmasına karşı çıkan SPD’li bakan, “Ben görevdeyken hizmetlerde kesinti olmayacak.”dedi. Lauterbach, sigorta primlerindeki gelir üst limitinin yükseltilmesi önerisini ise reddetti. 

Geri Dön 14 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN