Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Şubat 2024 Perşembe

Volkswagen 5 yılda 180 milyar avro yatırım yapacak

Alman otomobil üreticisi Volkswagen, 2024-2028 dönemini kapsayan beş yıllık yatırım planını 180 milyar avro olarak sabitleme kararı aldı.

Handelsblatt gazetesinin isimsiz kaynaklara dayandırdığı bilgilere göre; Volkswagen'in denetleme kurulu planı onaylarken, binek otomobil markasının maliyet düşürme hedeflerine ulaşamaması durumunda yatırım miktarının azaltılabileceğine dair bir koşul ekledi.

Volkswagen, konu hakkında yorum yapmazken, daha detaylı bilgilerin 13 Mart'ta düzenlenecek yıllık mali performans toplantısında paylaşılacağını bildirdi. Şirketin son beş yıllık planında da benzer bir yatırım miktarı belirlenmiş ve bu yatırımların büyük bir bölümünün elektrik teknolojisi ve dijitalleşmeye ayrılacağı açıklanmıştı.

Geri Dön 08 Şubat 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN