Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
06 Mayıs 2023 Cumartesi

Uzmanlardan Habeck’e ‘yenilebilir enerji’ tepkisi

Isıtma sistemlerinde yenilenebilir enerjiye geçiş konusunda uzmanlardan destek isteyip gelen önerileri tasarıya dahil etmeyen Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck’e uzmanlardan tepki geldi.

Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck, ısıtma sistemlerinde yenilenebilir enerjiye geçiş konusunda, derneklerden, meslek odalarından ve yerel yönetimlerden gelen 800 sayfalık uzman görüşlerini tasarıya dahil etmedi. 

“Görmezden gelindik”

Konuya ilişkin Bild gazetesine değerlendirmelerde bulunan Alman Şehir ve Belediyeleri Birliği Genel Müdürü Gerd Landsberg, hükûmet tarafından görmezden gelindiklerini söyleyerek tepki gösterdi.

Sosyal Dernek VdK ise her ev sahibinin ısıtma sistemlerine yatıracak birikimi olmadığına vurgu yaptı. 

Bavyera Mühendisler Odası da Ekonomi Bakanı Habeck’in gerçekçi planlar yapmadığını savunarak proje kapsamında hedeflenen tarihlere uyulamayacağı ileri sürüldü.

Geri Dön 06 Mayıs 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN