Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Mayıs 2024 Çarşamba

Trafiğe çıkacaklar dikkat: Bugün başlıyor

Almanya'da Yükseliş Günü nedeniyle yarın tatil. Birçok eyalette cuma günü de tatil olacak. ADAC, bugün öğleden sonra başlayıp pazar akşamına kadar sürecek trafik sıkışıklığı konusunda uyardı.

Trafiğe çıkacaklar dikkat: Bugün başlıyor

"Christi Himmelfahrt" olarak bilinen Yükseliş Günü, İsa'nın göğe yükseldiği inancına dayanarak her yıl mayıs ayının ortalarında kutlanıyor ve Hristiyanlar için büyük dini bir öneme sahip. Aynı zamanda bu gün, Babalar Günü olarak da kutlanıyor. Bu yıl kutlamalar 9 Mayıs Perşembe gününe (yarın) denk geldi.

Trafiğe çıkacaklar dikkat

Almanya'da Otomobil Kulübü ADAC, 9 Mayıs Perşembe gününün resmi tatil olması nedeniyle, sürücüleri bugün öğleden sonra trafik sıkışıklığı konusunda uyardı. Trafik sıkışıklığının bugün özellikle 13.00-19.00 saatleri arasında yaşanması ve tatilini uzatanların da etkisiyle hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. ADAC, Berlin, Bremen, Hamburg, Mecklenburg-Vorpommern, Aşağı Saksonya, Saksonya, Schleswig-Holstein ve Thüringen eyaletlerinde 10 Mayıs Cuma günü okulların kapalı olacağını hatırlattı. Geçen yıl Yükseliş Günü'nden önceki çarşamba günü, 2 bin 250 saatlik trafik sıkışıklığıyla yılın en yoğun günlerinden biri olarak kaydedildi.

ADAC, 12 Mayıs Pazar günü öğleden sonrasından akşama kadar trafik sıkışıklığının zirveye ulaşmasını bekliyor ve hafta sonunda, 8 eyalette Cuma gününün de tatil olması nedeniyle trafikte yoğunluk olacağına dikkat çekiyor.

Geri Dön 08 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN