Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Nisan 2024 Çarşamba

Stern: Türk SUV’u Almanya’ya da geliyor

Stern dergisi, 'Türklerin prestij nesnesi' olarak nitelendirdiği TOGG'un T10X model SUV aracının yıl sonunda Almanya'ya geleceğini duyurdu.

Alman Stern dergisinde yayımlanan habere göre, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), akıllı yaşam çözümleriyle sürekli internet bağlantısı sağlayan, uzaktan güncellenebilen akıllı cihazı T10X'i piyasaya sürerek "Türklerin prestij nesnesi" hâline getirdi. T10X'in yıl sonunda Almanya'ya gelmesi bekleniyor.

Habere göre, TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, 20 yılı aşkın bir süre Alman otomotiv tedarikçisi Bosch'ta çalışmış ve Alman şirketin Asya operasyonlarının başında yer almış. Karakaş, "Türk SUV'u, ana işlevini oldukça düzgün bir şekilde yerine getiriyor. Motorlar ise Bosch’tan geliyor." ifadeleriyle değerlendirildi.

Almanya'da 1,5 milyon Türk vatandaşı bulunduğu ve TOGG'un aracının bu popülasyon arasında yoğun ilgi göreceği belirtilen haberde, fiyatların henüz belirlenmediği vurgulandı. Türkiye'de araç fiyatlarının 40 bin avro civarında başladığı, en üst versiyonun ise 65 bin avronun üzerinde olabileceği kaydedildi.

TOGG'un kendi işletim sistemini geliştirerek Apple veya Google'a bağımlı olmadığı ve bir akıllı telefon gibi uygulama mağazasına sahip olduğu belirtilen haberde, uygulamaların sürükle ve bırak yöntemiyle ana ekrana taşınabildiği bilgisi paylaşıldı.

Geri Dön 10 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN