Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Mart 2023 Perşembe

Sınır dışı işlemlerinin üçte ikisi başarısız oldu

Almanya’ya sığınma başvurusu yapıp başvuruları reddedilen kaçak göçmenlerin yalnızca üçte biri ülkeden gönderilebildi.

Almanya’da ‘sığınmacı’ tartışmaları büyüyor. Geçtiğimiz yıl sığınma başvurusu reddedilen her üç kişiden ikisi geri gönderilemedi ve ülkede kalmaya devam etti. 

Birlik’ten hükûmete eleştiri: Bize gelen herkes kalamaz

Birlik’ten (CDU/CSU), hükûmetin geri gönderme politikasına yönelik eleştiri geldi. CDU/CSU tarafından verilen soru önergesine Federal hükümetin verdiği yanıta göre, geçen yıl 12.945 sınır dışı edildi. Sınır dışı işlemleri gerçekleştirilemeyenlerin sayısı ise 23 bin 337 olarak kayıtlara geçti.

Birliğin Federal Meclis İç Politika Sözcüsü Alexander Throm, "Almanya, 2016'dan bu yana en kötü göç krizini yaşıyor. Başarılı bir geri dönüş politikası, federal ve eyalet hükümetlerinin öncelikli meselesi olmalı” dedi. Throm, "Bize gelen herkes kalamaz” diye konuştu.

Geri Dön 09 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN