Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Mart 2024 Cumartesi

Silahlı saldırı: Asker, dört kişiyi öldürdü

Almanya'da bir asker; eski kız arkadaşı, onun erkek arkadaşı, eski kız arkadaşının çocuğu ve annesini katlettikten sonra polise teslim oldu.

Silahlı saldırı: Asker, dört kişiyi öldürdü

Almanya'nın Aşağı Saksonya eyaletinde yer alan Scheessel beldesinde gerçekleşen silahlı saldırıda, bir çocuk dahil olmak üzere dört kişi hayatını kaybetti. Polis ve savcılığın açıklamalarına göre, saldırı sabaha karşı bir konutta meydana geldi ve olayın bir 'aile hikayesi' olduğu belirtildi. Saldırganın Alman Ordusu'nda (Bundeswehr) görevli bir asker olduğu ve cinayetlerin ardından kendiliğinden polise teslim olduğu aktarıldı.

Bild gazetesinin haberine göre, kurbanlar arasında askerin eski kız arkadaşı, onun erkek arkadaşı, eski kız arkadaşının çocuğu ve annesi bulunuyor. Katilin arabasında yapılan aramada bir molotof kokteyli, çok sayıda ateşli silah şarjörü ve mühimmat bulundu. Yetkililer cinayetlerin iki farklı yerde işlendiğini belirterek, soruşturmanın devam ettiğini açıkladı.

Geri Dön 02 Mart 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN