Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Ekim 2022 Perşembe

Sıcaklıklar 26 dereceye kadar çıkacak

Ekim ayında sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde. Enerji tasarrufu yapacaklara da iyi haber; güneyden gelen sıcak hava dalgasıyla birlikte termometreler 26 dereceyi görecek.

RND’ye konuşan Meteorolog Dominik Jung, "Ekim ayında normalin üzeri sıcaklıklar sayesinde tasarruf edebilirsiniz. En geç pazartesi gününden itibaren sıcaklıklar tekrar yükselecek. İspanya'dan, Portekiz'den ve Fransa'dan Almanya’ya doğru sıcak bir hava dalgası geliyor. 18 derece ile 26 derece arasındaki sıcaklıklar mümkün" dedi. Sıcak hava etkisini en çok Baden-Württemberg, Rheinland-Pfalz, Hessen, Thüringen, Saksonya ve kuzey Bavyera’da hissettirecek. 

Perşembe günü kuzeybatı, batı ve güney bölgelerde yağış bekleniyor. Doğuda ise yağış beklentisi düşük. Sıcaklıklar 11 ile 19 derece arasında değişebilir. Gece değerleri 5 dereceye kadar düşecek.

Geri Dön 13 Ekim 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN