Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Ocak 2024 Perşembe

Schwarzenegger Münih'te gözaltına alındı

Ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger, Almanya'ya katıldığı bir etkinlik için geldiği Münih Havalimanı'nda pahalı saati nedeniyle gözaltına alındı.

Schwarzenegger Münih'te gözaltına alındı

Schwarzenegger, gümrük memurları tarafından lüks saati için beyanda bulunmadığı gerekçesiyle alıkonuldu. İsviçreli saat üreticisi Audemars Piguet tarafından özel olarak üretilen saati açık artırmaya çıkarmayı planlıyordu.

Schwarzenegger'in sorgusu sırasında serveti, banka hesapları ve sevgilisi Heather Milligan ile ilgili sorular yöneltilirken, vergi memurları 26 bin avro değerindeki saati için toplam 35 bin avro tahsil etti. Ödeme sırasında yarısının nakit olarak yapılması gerektiği ve bunun için bir bankaya gitmesi gerektiği kendisine bildirilen Schwarzenegger, ödemeyi yaptıktan sonra serbest bırakıldı.

Ünlü oyuncu, saati hayır amaçlı satacağını ancak memurların bu konuyu dikkate almadığını belirtti.

Geri Dön 18 Ocak 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN