Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
25 Şubat 2023 Cumartesi

Scholz: Henüz barış perspektifi ortaya çıkmadı

Rusya-Ukrayna savaşının 4. gününde yaptığı konuşmada savaşı Almanya açısından da bir ‘dönüm noktası’ olarak değerlendiren Almanya Başbakanı Olaf Scholz, çok uzun ve uzamaya devam eden bu savaşın yıkım ve kayıp getireceğini ifade etti.

Almanya Başbakanı Olaf Scholz ZDF kanalında katıldığı programda Rusya-Ukrayna savaşını değerlendirdi. Üzerinden 1 yıl geçen savaşa ilişkin olarak "Bir barış perspektifinin ortaya çıktığı anın henüz gelmesi gerek" diyen Scholz ‘çok uzun, sürekli uzayan bir savaşın inanılmaz yıkımlar ve kayıpları’ da beraberinde getireceğini söyledi. 

Zelenskiy: Başarılı olacağız

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy de savaşın yıl dönümün sebebiyle yaptığı konuşmada "Yıkılmadık, birçok sınavı geçtik ve başarılı olacağız" diye konuştu.

Geri Dön 25 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN