Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Eylül 2023 Perşembe

Scholz: Adalet olmadan barışa dikta denir

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Ukrayna'da 'hızlı ateşkes' çağrılarını reddetti ve "Özgürlük olmadan barışa baskı, adalet olmadan barışa dikta denir" dedi.

Scholz: Adalet olmadan barışa dikta denir

Almanya Başbakanı Olaf Scholz (SPD), Ukrayna'da adını barışla anan ancak gerçekte barış getirmeyen 'sahte çözümlere' karşı uyarıda bulundu. Scholz, Ukrayna'daki savaşa son verilmesi için yapılan "hızlı ateşkes" çağrılarını reddetti.

"Adalet olmadan barışa dikta denir"

Almanya Başbakanı, Berlin'deki Sant'Egidio Katolik Cemaati Uluslararası Barış Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "Adında yalnızca barış olan yanlış çözümlere karşı dikkatli olmalıyız. Özgürlük olmadan barışa baskı, adalet olmadan barışa dikta denir" dedi.

"Ukrayna'yı savunmaya devam edeceğiz"

Scholz, Almanya'nın Ukrayna'yı 'Kremlin'deki liderin emperyal ve tarihsel olarak yanıltıcı güç hayallerine karşı savunmaya devam edeceğini' vurguladı. Ayrıca, Almanya'nın Ukrayna'ya silah sağlayarak bu amaca hizmet etmeye devam edeceğini belirterek bu tür tedariklerin 'barış etiği açısından da gerekli' olduğunu ifade etti.

Geri Dön 14 Eylül 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN