Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alacaklara müjde - 22 Eylül 2023 Oktan Erdikmen
Almanya’da ev almak için doğru zaman mı?
Yeni program: Pazar Sendromu - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
04 Eylül 2023 Pazartesi

Şansölye koşarken düştü

Koşu yaparken düşen ve yüzünde morluklar oluşan Şansölye Olaf Scholz, buluşmalarını iptal etti.

Şansölye Olaf Scholz, geçtiğimiz cumartesi günü spor yaparken geçirdiği kaza nedeniyle buluşmalarını iptal etmek zorunda kaldı. 

Bir hükûmet sözcüsünün açıklamasına göre Scholz, cumartesi günü koşu yaparken düştü. Düşmenin etkisi ile Scholz’un yüzünde morluklar ve kızarıklıklar meydana geldi. Sözcü bu durumu 'küçük bir spor kazası' olarak tanımladı.

Scholz, kaza nedeniyle pazar günü (dün) yapılması beklenen SPD parti toplantısına katılamadı. Şansölyenin, aynı zamanda toplantının da gerçekleştiği Hessen'de farklı görüşmeler yapması bekleniyordu. Ancak pazar günü için bütün planlar iptal edildi. 

Şansölye Olaf Scholz, spora olan düşkünlüğü ile biliniyor. SPD’nin sayfasında bulunan bilgilerine göre kendisi sık sık koşuya çıkıyor. İlgili olduğu diğer spor dalları ise bisiklet ve kano. 

Geri Dön 04 Eylül 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN